Pajisje per Bare

Tek Zanussi Profesional do gjeni nje shumllojshmeri produktesh per Bar-in tuaj. Produktet jane marka Italiane te reja dhe te perdorura me nje cilesi dhe garanci te padiskutueshme.

Per cdo pajisje ofrojme asistence teknike dhe garanci 1  vjecare. Per cdo pyetje dhe informacion mund te na vizitoni ne ambientet e showroom-it tone qe ndodhet ne adresen: 400 metra nga Casa italia, ne hyrje te Tiranes.

Na kontaktoni ne nr e telefonit  +355 67 20 00 555 ose na shkruani ne adresen tone te E-mail zanusial@yahoo.com . Do jemi me se te lumtur t’ju japim zgjidhjen me te favorshme per cdo kerkese tuajen.