Zanussi Profesional Pajisje Profesionale Arredimi Pajisje per bar-restorant, furra-buke, Pizzeri, pastiçeri. Pajisje profesionale dhe cilesore Shiko te gjithe listen e produkteve Eksperience 10 vjeçare Me Garanci dhe Asistencë Teknike Zanussi shpk eshte lider ne tregtimin me shumice dhe pakice te markave me cilësore Italiane leXO ME TEPER Rreth 1000 Produkte te ndryshme Te reja dhe te perdorura
me cilesi te garantuar
na kontaktoni
zanussi

Dhoma Frigoriferike

Zgjidhni pajisjet qe i pershtaten me se miri ambienteve te biznesit tuaj.

Read More
gelateri zanusi

Gelateri

Gelateri produkte gelaterie, frigorifer per akullore. Dhome frigoriferike. Zanussi Albania. Tirane

Read More

Pajisje Fast-Food

Zgjidhni pajisjet qe i pershtaten me se miri ambienteve te biznesit tuaj.

Read More

Pajisje për Pastiçeri dhe Piceri

Zgjidhni pajisjet qe i pershtaten me se miri ambienteve te biznesit tuaj.

Read More

Pajisje Per Restorante

Pajisje per Restorant. Produkte profesionale per biznesin tuaj. Zanussi Tirane.

Read More

Pajisje Për Bare

Zgjidhni pajisjet qe i pershtaten me se miri ambienteve te biznesit tuaj.

Read More

Pajisje per cdo kategori biznesi. Bar-Restorant, furra buke, Fast-Food, Pasticeri, Pajisje Elektroshtepiake.

Pse ZANUSSI?

7 Vjet Eksperience

Zanussi sh.p.k eshte tashme lider ne tregun Shqiptar ne shitjet me shumice dhe pakice

Garanci 1 Vjeçare

Zanussi sh.p.k ofron garanci 1 vjecare per cdo pajisje nga me e thjeshta tek me e vecanta.

Siguri & Besim

Ofrojme produkte cilesore me garanci 1 vjecare dhe asistence tenkike afatgjate.

1000+ Klientë

Kemi me shume se 1000 klientë te besuar dhe te kenaqur ne te gjithe Shqiperine.

Korrektësi & Ndershmëri

Tregtojme pajisjet me cilesore, kjo na ben te kemi besim dhe siguri ne punen tone.

Staf i kualifikuar.

Na vizitoni ne Showroom-in tone, ejani dhe gjeni ate qe deshironi cdo dite te javes.

Zanussi

Profesional

Kompania ofron kualitete të ndryshme duke filluar nga cilësia e mesme deri në cilësinë më të lartë.
•    Pajisje per bare
•    Pajisje per restorante
•    Pajisje per pasticeri
•    Pajisje per piceri
•    Pajisje Fast-Food
•    Pajisje per furra buke
•    Gelateri
•    Dhoma frigoriferike
•    Pajisje elektroshtpiake
•    Riparim të cdolloj pajisje
•    Prodhime inoxi, tavolina pune

  Për informacion më të shpejtë: Na kontaktoni ne nr tonë të telefonit - +355 67 20 00 555

  Çfarë thonë per ZANUSSI

  Kam blere disa produkte per pasticerine dhe jam me te vertete shume i kenaqur. Tashme per cdo gje i drejtohem kompanise Zanussi per cdo lloj pajisje tjeter. Gjithmone kam gjetur zgjidhjen qe kam deshiruar.
  - Astrit. D., Pronar Furre Buke
  Te gjitha pajisjet qe me jane dashur per pasticerine e re i kam gjetur tek Zanussi. Produkte cilesore dhe asistence teknike e mrekullueshme.
  - Adela, Pronare Pastiçerie, Tirane
  Tek Zanussi kam gjetur sobat me profesionale qe me jane dashur per restorantin tim. Pervec kesaj, aty kam gjetur edhe produte te tjera elektroshtepiake mjaft cilesore.
  - Andi K., Pronar Restoranti