Pajisje Per Restorante

Sobat e reja dhe te perdorura te markave me te njohura te Zanussi Profesional te pajisura me teknologjine me te avancuar dhe intuitive qe i lejojne cdo shefi guzhine te programoj dhe monitoroj punen e tij ne menyre automatike.

Besimi, thjeshtesia, siguria dhe pasteria jane pikat e forta te produkteve tona te Zanussi Profesional

Per cdo pajisje ofrojme asistence teknike dhe garanci 1  vjecare. Per cdo pyetje dhe informacion mund te na vizitoni ne ambientet e showroom-it tone qe ndodhet ne adresen: 400 metra nga Casa italia, ne hyrje te Tiranes.

Na kontaktoni ne nr e telefonit  +355 67 20 00 555 ose na shkruani ne adresen tone te E-mail zanusial@yahoo.com . Do jemi me se te lumtur t’ju japim zgjidhjen me te favorshme per cdo kerkese tuajen.